A A A K
Strona główna Instrukcja BIP Strona WWW podmiotu
To jest wersja archiwalna z dnia 2015-04-15, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: Powołanie nowego składu Rady Normalizacyjnej IV kadencji (2015-2018)

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 23 grudnia 2002 r. w sprawie sposobu przeprowadzenia wyboru członków Rady Normalizacyjnej przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym (Dz. U. Nr 239, poz. 2041)




Skład Rady Normalizacyjnej III kadencji (2011-2015)

I. PRZEDSTAWICIELE ORGANÓW ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ
mianowani przez Prezesa Rady Ministrów:
Marcin Kardas Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
2 Jerzy Maćkowiak Ministerstwo Obrony Narodowej
3 Paweł Mazur Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej
4 Anna Patkowska Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Wybrani w drodze wyborów- (uchwała nr 4 z dnia 2 listopada 2011 r. Komisji Wyborczej powołanej do przeprowadzenia wyborów członków Rady Normalizacyjnej przy PKN):
II.PRZEDSTAWICIELE OGÓLNOPOLSKICH ORGANIZACJI GOSPODARCZYCH:
1 Wojciech Januszko Krajowa Izba Gospodarcza
2 Henryk Kwapisz Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej
3 Zenon Małkowski Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych i Sprzętu Ratowniczego
4 Stanisław Tkaczyk Polska Izba Opakowań
5 Jarosław Tworóg Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji

III. PRZEDSTAWICIELE OGÓLNOPOLSKICH ORGANIZACJI PRACODAWCÓW:
1 Elżbieta Brylska Związek Pracodawców Ceramiki Budowlanej i Silikatów
2 Maria Dreger Związek Pracodawców i Przedsiębiorców Budownictwa „Unia Budowlana”
3 Stefan Góralczyk Polski Związek Pracodawców Producentów Kruszyw
4 Dariusz Łazęcki Związek Pracodawców - Producentów Materiałów dla Budownictwa
IV. PRZEDSTAWICIELE KRAJOWYCH LUB REGIONALNYCH ORGANIZACJI, których celem statutowym jest ochrona interesów konsumentów:
1 Kamil Kiejna Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu
2 Krzysztof Krzemień Fundacja Poszanowania Energii
3 Elżbieta Szadzińska Federacja Konsumentów

V. PRZEDSTAWICIELE OGÓLNOPOLSKICH ORGANIZACJI ZAWODOWYCH I NAUKOWO - TECHNICZNYCH:
1 Piotr Gondek Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne
2 Mieczysław Hering Stowarzyszenie Elektryków Polskich
3 Zenon Michota Naczelna Organizacja Techniczna
4 Zdzisław Szyjewski Polskie Towarzystwo Informatyczne
5 Bogdan Tatarowski Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem POLALARM

VI. PRZEDSTAWICIELE SZKÓŁ WYŻSZYCH I NAUKI:
1 Czesław Dziedzic Wojskowy Instytut Techniki Pancernej i Samochodowej
2 Tomasz Kisilewicz Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki Wydział Inżynierii Lądowej
3 Bogusław Rogowski Wojskowa Akademia Techniczna
4 Małgorzata Skibska - Zielińska Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
5 Bolesław Ziemba Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych


Opublikował: Przemysław Gałązka
Publikacja dnia: 2015-04-15
Autor: Marta Hejduk
Dokument z dnia: 2015-03-13
Dokument oglądany razy: 3 806
txtbtmdsf