A A A K
Strona główna Instrukcja BIP Strona WWW podmiotu

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 23 grudnia 2002 r. w sprawie sposobu przeprowadzenia wyboru członków Rady Normalizacyjnej przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym (Dz. U. Nr 239, poz. 2041)

Skład Rady Normalizacyjnej IV kadencji (2015-2018)


I. PRZEDSTAWICIELE ORGANÓW ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ

powołanych przez Prezesa Rady Ministrów w skład Rady Normalizacyjnej przy PKN:

1.

Bartłomiej Grabski

Ministerstwo Obrony Narodowej

2.

Łukasz Kudlicki

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji

3.

Anna Patkowska

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

4. Tomasz Żuchowski Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa

5.

Otylia Trzaskalska-Stroińska

Ministerstwo Rozwoju


Wybrani w drodze wyborów (uchwała nr 2 z dnia 27 listopada 2015 r. Komisji Wyborczej powołanej do przeprowadzenia wyborów członków Rady Normalizacyjnej przy PKN):


II. PRZEDSTAWICIELE OGÓLNOPOLSKICH ORGANIZACJI GOSPODARCZYCH:

1.

Wojciech Januszko

Polska Izba Konstrukcji Stalowych

2.

Andrzej Matla

Stowarzyszenie Producentów Styropianu

3.

Janusz Nowastowski

Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki

4.

Bogdan Tatarowski

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych

i Zarządzania Bezpieczeństwem POLALARM

5.

Stanisław Tkaczyk

Krajowa Izba Gospodarcza


III. PRZEDSTAWICIELE OGÓLNOPOLSKICH ORGANIZACJI PRACODAWCÓW:

1.

Dariusz Łazęcki

Związek Pracodawców - Producentów Materiałów dla Budownictwa

2. Zenon Małkowski

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych

i Sprzętu Ratowniczego


IV. PRZEDSTAWICIELE KRAJOWYCH LUB REGIONALNYCH ORGANIZACJI, których celem statutowym jest ochrona interesów konsumentów:

1.

Kamil Kiejna

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu

2.

Bronisław Urban

Związek Zawodowy Inżynierów i Techników

3.

Elżbieta Szadzińska

Federacja Konsumentów


V. PRZEDSTAWICIELE OGÓLNOPOLSKICH ORGANIZACJI ZAWODOWYCH I NAUKOWO - TECHNICZNYCH:

1.

Piotr Gondek

Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne

2.

Piotr Kamiński

Stowarzyszenie  Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych

3.

Janusz Leśniewski

Naczelna Organizacja Techniczna

4.

Piotr Wodniak

Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich

5.

Bronisław Wesołowski

Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego


VI. PRZEDSTAWICIELE SZKÓŁ WYŻSZYCH I NAUKI:

1.

Czesław Dziedzic

Wojskowy Instytut Techniki Pancernej i Samochodowej

2.

Mariusz Maślak

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

3.

Małgorzata Skibska –Zielińska

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

4.

Bogusław Rogowski

Wojskowa Akademia Techniczna



Opublikował: Przemysław Gałązka
Publikacja dnia: 2017-04-03
Autor: Marta Hejduk
Dokument z dnia: 2015-03-13
Dokument oglądany razy: 5 053
txtbtmdsf